Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát/nyelvvizsg...

Melyik nyelviskolát/nyelvvizsgát válasszam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, kéttannyelvű általános iskolába járok, és 8. félévekor középfokú nyelvvizsgát kell tennem. Megcsináltam 3 emelt szintű angol írásbeli érettségi feladatsort (ami ugye megfelel a B2 szintnek) és az a feladatsor nekem nagyon tetszett. A legrosszabb 67,8˙%, a legjobb 73,3˙% lett. Szerintem jól sikerültek. Olyan nyelvvizsgát szeretnék írni, aminek a típusfeladatai legjobban hasonlítanak az érettségihez. Csak írásbelit szeretnék csinálni, mert szóbelim már van!

2012. szept. 18. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Euro az nem nehéz, de érdemes a BME-n vagy az ITK Origon is gondolkodni. Felraktam valahova egy posztot, ott könyvek is vannak ilyen témában.
2012. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a BME-n én is gondolkodtam, de ami nekem igazán tetszett, az a DExam volt. Esetleg arról tudna valaki véleményt mondani?
2012. szept. 20. 05:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég jók az eredményeid, így bátran nekikezdhetsz bármelyiknek.
2012. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hi,

I'd help learn English and show you how you can make the most of your study material. I can show you some real tricks in learning the language and get you ready for an exam quite quickly. Angol anyanyelvu vagyok, es akkor kezdtem tanulni magyarul, amikor 15 eves voltam, mint most te. Tobb nyelvet sikeresen megtanultam, ezert en is tudom mar, milyenek a nyelvvizsgak (amit sok angol nyelvu tanar nem tud, tud angolul, neki eleg). Kulonfele irasbeli vizsgakban, tobb nyelvizsgaban sok tanulot segitettem tapasztalatommal. Ajanlok konyveket, van teljes sajat tananyagom, amit a tanulok tevedesei szerint irtam meg magam. A tananyagaim es a tanitas egy resze ingyenes, szerintem nyelviskolaban tobbet fizetsz, az eredmeny meg kevesebb. Let's talk about it. Just let's get in touch if you're interested. Felsoroltam a vizsgakat neked, amelyben segitenek, es irtam, hogy tanulasi filozofiat kell magadnak talalnod: kuldtem egy privat uzenetet neked.

2012. szept. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Thank you very much, but I don't want to learn english again. I feel, I am ready for the language exam. I have got loads of books and three excellent language teachera. One of them come from Ohio. So I don't want to learn the language in a language school, I just want to take an exam. But thank you your anserw and your offer. :)
2012. szept. 22. 19:13
 6/6 A kérdező kommentje:
ymcolah - köszönöm! ma úgy áll a helyzet, hogy a Dexam-ra megyek. És fogalmam sincs, hogy holnap ugyanezt írnám-e :)
2012. szept. 22. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!