Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Decemberben angol teszt? HELP!

Decemberben angol teszt? HELP!

Figyelt kérdés

Most kezdtem el az egyetemet, de ki szeretnék menni jövőre Dániába tanulni. A feltétel ez a bizonyos angol teszt, és egy érettségi (ugye ami már van).

4 éve tanulom az angolt, de nem voltak jó tanáraim, de ettől függetlenül nagyon szeretem. Sok angol nyelvű könyvet olvasok, és angol nyelvű blogokat. A teszt kb egy középfokú nyelvvizsga nehézségű, de muszáj sikerülnie!

Elmenjek magántanárhoz vagy esetleg nyelviskolába?


2012. szept. 19. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben egy párszor eljárnék angol tanárhoz, csak, hogy szépen összeálljon a fejedben az anyag, rendezett legyen.. Én is elég sokat tudtam angolból a nyelvvizsga előtt is, de voltak olyan apróságok, ami bizony tanár nélkül nem ment volna.. Olyan szófordulatok esetleg, amit blogokon nem olvasol.. Olyan témák, pl hivatalos levél írás stb felépítése.. nem árt ezeket átismételni.. Persze akár saját magad is megpróbálhatsz felkészülni..
2012. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!