Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megkérhetnék valakit hogy ezt...

Megkérhetnék valakit hogy ezt a kis szöveget németre lefordítsa nekem?

Figyelt kérdés

Az xy állásra szeretnék önökhoz jelentkezni,ha van üresedés akkor mielöbb tudnék kezdeni.



Nem fontos pont így lehet más megfogalmazásban is kicsit.Köszi!


2012. szept. 21. 18:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Így jobb lenne.


Az xy állásra szeretnék jelentkezni,éreklődnék hogy jelenleg van e szabad állás ebben a munkakörben!Ha igen akkor mielöbb tudnék kezdeni!

2012. szept. 21. 18:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez ugye csak házi feladat, és nem valós munkahelyet pályázol meg?!

2012. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 18:54


Hézi fleadat!De miért lenne baj ha ez valós munkahely lenne?Gondolkodtam azon amúhy ettől függetlenül hohgy elküldöm valahova,mert szeretnék alkalmi munkára jelentkezni,de jelen esetben házi.

2012. szept. 21. 18:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval mind kettő!
2012. szept. 21. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:

szia, bár én nem vagyok perfekt német, de talán így jó lehet:


Ich möchte mich bei Ihrer Firma um die XY Stelle bewerben. Ich möchte mich erkundigen, ob diese Stelle noch frei ist? Wenn die noch frei ist, dann möchte ich am frührstens beginnen.


Lehet nem tökéletes :D

2012. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha már egy ilyen egyszerű mondatot nem tudsz lefordítani németre, mégis hogy boldogulnál szóban? Vagy gyúrj rá a nyelvre vagy felejtsd el, ők sem hülyék.
2012. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 12:20


Ez nem olyan munka mihez komoly nyelvtudás kell,beszélek alapfpkon annyi amennyi ahhoz a munkakőrhöz kell.Amikor élesben beszlek akkor eddig mindig megértettem magam és elboldogúltam valahogy.Szóval a beszéddel nem volt gond eddig.Egy levelet teljesen más megírni hívatalossan szépen mint élőben beszélni,ugyan is aki volt már vagy dolgoztt német nyelvterületen az tudja hogy a nyelvtant amit tanulsz annak a felét el is felejtheted mert ők sem használják,és ahány tartomány annyi féle dialekt.

2012. szept. 23. 12:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy dolgoztam már kinnt pár hónapot!Élőben enm volt gond,nem mérnöki vagy orvosi állást akarok megpályázni...sok ismerősöm ment ki úgy hogy szinte a köszönésen kívül semmit nem tudott,aztán még is belejött,ugyan is kénytelen felvenni téged mert ezeket a munkákat a helyiek nem igazán vállalják be.Nekem ez arra tökéletes hogy a nyelvet jobban magtanuljam és egy kis pénzt keressekTudom hogy működnek ott kint a dolgok maradjunk annyiban.Tudod többször többet ér egy olyan ember aki akar dolgozni mint egy olyan aki tökéletessen beszéli a nyelvet,mert azok többsége válogat mert mgetheti és nem vállalnak el mindenféle munkát.Na és én ezt nem tehetem meg...
2012. szept. 23. 12:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem sok ember vállalkozik arra hogy a hegyekben fel menjen mosogatni a semmi közepére,ahonnan hónapokig nem tud lejönni...örülnek ha oda megy valaki egyáltalán.
2012. szept. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!