Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Úgy meg tudok tanulni angolul...

Úgy meg tudok tanulni angolul idővel, ha angol emberekkel chatelek?

Figyelt kérdés
Néha használok szótárat, de szerintem idővel azért csak ragad rám valami, ha sokszor van hasonló téma. Nem mondom, hogy tökéletesre. Mellette szeretném csiszolni. Csak, hogy segít a nyelvtanulásba az külföldi emberrel való chatelés?

2012. szept. 22. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp segít, ha a számítógép oldalán nem egy másik angolul tanuló diák ül.
2012. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont, ha mindketten tanulók vagytok a cseten, akkor egymás hibáira is fel tudtok figyelni.
2012. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, ő tud angolul.
2012. szept. 22. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy ragad rád valami. szerintem hasznos, ha anyanyelvű angollal beszélgetsz chaten, hiszen nem csak a könyvből tanulod meg a kifejezéseket, hanem úgy, hogy ő mondja/használja. én is így/(így is) tanulok spanyolul.
2012. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!