Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Önképzés angolul, melyik a...

Önképzés angolul, melyik a legtutibb könyv hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok kezdő, nyelvvizsgát akarok tenni, TELC, már megvettem a TELC-es könyvet(azt majd vizsga előtt teszt képpen végig csinálom). Egy komplex könyvet keresek,amiben tippek,levélíráshoz hasznos dolgok is vannak. Akár lehet ez több könyv is.

Válaszotokat előre is köszönöm! :)


2012. szept. 24. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi ötlete? :(
2012. szept. 24. 17:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóbelihez: 1000 kérdés 1000 válasz (Némethné Hock Ildikó, Kérdések és válaszok angol nyelvből (Haavisto Kirsi, Bajnóczki Beatrix). Szókincs fejlesztő könyv: Angol szókincs (Erwin Tschirner). Nyelvtan gyakorló könyv: English grammar in use (Raymond Murphy). Cd-s tankönyvek(kezdőtől felsőfokig, amiben listening, speaking és writing egyartánt van: Channel your english, Live english grammar, Mature. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert kívánok neked!
2012. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! :)
2012. szept. 28. 18:36
 4/4 anonim válasza:
... könyvtár... ? Tudod, egy nagy épület, millió könyv benne, és ha elég nagy a könyvtár, akár tucatjával találhatsz könyveket. Vagy akár könyvesboltban is nézelődhetsz... De akár az interneten is a gúgleban keress rá a TELC-es kérdésekre.
2012. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!