Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék felhasználható...

Stewi kérdése:

Hogyan tudnék felhasználható angol tudást szerezni?

Figyelt kérdés

Nekem ami a lényeg lenne az h megértsem az embereket, és meg tudjam magam értetni.

Jövőre szeretnék külföldre menni dolgozni van egy kevés angol tudásom de ez kurta ahhoz h kint talpra tudjak állni.

Nekem nem az a fontos, hogy a nyelvtan meg nyelvvizsga legyen ...



2012. szept. 27. 13:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt már nem tudtam hozzátenni, hogy gyorsan és hatékonyan szeretnék tanulni.

Adtak már olyan tanácsot, hogy film angol nyelv magyar felirat h tudjam mihez kötni az idegen szavakat, ne csak bemagoljam ...

2012. szept. 27. 13:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az Effortless English-t ! Ha szorgalmasan tanulsz naponta több órát, akkor fél év alatt át tudod venni az anyagot és folyékonyan beszélsz angolul. Ha kevésbé vagy szorgalmas és kevesebb időd van rá egy nap, akkor beletelik egy évbe míg átveszed.

A pdf-ek és mp3-ak letölthetők keresés után a hálóról.

Magyar nyelvű ismertető itt: [link]

2012. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ingyen is szerezhetsz, ha érdekel:


[link]

2012. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az Effortless az, amire gondolok, akkor az semmire nem jó. Én mindig azt mondom, hogy ha komolyan meg akarsz tanulni, angolul, akkor ahhoz ki kell költözni. Semmivel nem fogod tudni pótolni az anyanyelvi környezetet.
2012. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

angolnyelvtanitas.hu

Érdemes ezt az oldalt nézegetni, sok jó tippet lehet olvasni.

2012. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő válaszokat !
2012. okt. 3. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!