Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol alapfokú nyelvizsgát...

Angol alapfokú nyelvizsgát hol lehet lekönnyebben lerakni Budapesten?

Figyelt kérdés
Illetve aki már volt már alapfokúzni, az tudna nekem táncsot adni, hogy mit érdemes átnézni írásbelin és szóbelin. Nagyon nehéz? Főleg úgy,hogy én még csak 1 éve tanulom.
2012. okt. 1. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
*személyes megjegyzés: alapfokú nyelvvizsgát nagyon kevés helyen fogadnak el, továbbtanuláshoz vagy munkához min. középfok. Alapfok inkább pénzkidobás.
2012. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alapfokú nyelvvizsgapapír sehol nem számít semmit. Ha a tudásodra vagy kíváncsi, akkor javaslom, hogy tölts ki néhány próba feladatsort, azokat bőven találsz a neten, és inkább készülj fel tisztességesen egy középfokúra. Nekem is van alapfokúm, azon túl, h jól néz ki, semmi hasznát nem vettem még.
2012. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok haszna nincs az alapfokúnak, de a diplomámhoz azt kérik és már kezemben szeretném tudni.
2012. okt. 2. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Diplomához alapfokút? Milyen diplomához? :O am akk javaslom a TELC nyelvvizsgaközpontot. Nem a legkönnyebb, de abszolút reális, és Európa-szerte elfogadják.
2012. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!