Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelvvizsga - mik a...

Francia nyelvvizsga - mik a lehetőségek/melyiket fogadják el nemzetközileg/ melyik milyen nehéz?

Figyelt kérdés
középfokú francia nyelvvizsgát szeretnék csinálni, de mivel lehet hogy külföldre költözöm fontos szempont hogy ott is elfogadják pl munkavállalásnál. Ha jól tudom van delf ecl telc és origó ugye? Nekem a beszéd jobban megy mint a nyelvtan, nem tudom van-e olyan ami előnyösebb ilyen szempontból.

2012. okt. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Francia Intézet által lebonyolítottat ajánlom, mégiscsak francia nyelvről beszélünk.
2012. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá, csak azt hiszem az jóval drágább is mint a többi. plusz nehezebb, bár ez nem tudom mennyire igaz ill. egyénfüggő
2012. okt. 2. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Külföldön tesznek a papírjaidra, ott a tudás a lényeg. :) A francia intézet vagy a BME csinál olyan nyelvvizsgát tudomásom szerint, ami ér is valamit. A Telc pl nem elismert, honosítani kell...
2012. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Francia Intézetes nyelvvizsgát külföldön is elfogadnak, már ha kérik. Az Origó és a BME itthon elfogadottak, a TELC-et nem tudom, de nem sok jót hallottam róla.
2012. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!