Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezek az angol mondatok hogy...

Ezek az angol mondatok hogy vannak helyesen?

Figyelt kérdés

Egy két szót sajnos nem tudtam pontosan leírni. Sajnos gyengén megy a nyelvtan, ezért kérem a segítségetek.


A kipontozott vonalra kellene beírni a zárójelben lévő szavak helyes nyelvtani alakját.



She always (do homework)...... often (you/go)...... to part.


What (you tell) ........... him a bont me? Ken (open) .....his book and (begin)...... .


Where ( you, work) .......... next week. There (not, be) ....... consin the fut me.


I (write)....... a test at the momment. Tomorrow I (travel) ...... to Paris.


Where ( you be) ........? I (not, ever, drive........... a car.



2012. okt. 15. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, valóban nem az angol az erősséged. Amit tudok, beírom, bocs a többiért.


She always does her homework.

??You often go to the park.??

What did you tell him about me?

Ken opened his book and began... (?reading?)

I am writing a test at the moment.

Tomorrow I am going to travel to Paris./Tomorrow I am travelling to Paris. (?)

Where are you?


:)

I haven't ever driven a car.

2012. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felsőfokú nyelvvizsgám van, de némelyiket nem sikerül megfejtenem.

Mármost, vagy nagyon magas szintű a feladat, vagy szerintem néhány dolgot rosszul másoltál be. (Utóbbi lehetőséget preferálom.)

2012. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, sajnos nekem lapon így vannak meg a mondatok így én is rosszul írtam le egy két szót, ezért 1-2 mondat valóban nehezen értelmezhető,
2012. okt. 15. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:

She always does her homework.

Do you often go to the park.

What did you tell him about me?

Ken opened his book and began to read.

I am writing a test at the moment.

Tomorrow I will to travel to Paris.

Where were you?

Have you ever driven a car?

2012. okt. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor kezdem azt hinni, hogy mégis megtanulható az angol, mindig történik valami, ami megingat az reményemben. :(


Tomorrow I will travel/I am going to travel/I am travelling...

Most őszintén, ki meri azt mondani szövegkörnyezet nélkül, hogy valamelyik nem jó... (fejvakaró ikon)


S mivel az utolsó előttihez sincs semmi adva, még egyet hozzátennék a "Where are you?" és "Where were you?" változathoz: Where have you been? :P


Kedves Négyes, az utolsónál szerintem nem vetted figyelembe a "not" szócskát.


Jól látom, hogy a "consin the fut me"-be mindannyiunknak beletört a bicskája?


Kár, hogy a kérdező valszeg nem fogja visszatérni, hogy elárulja a megoldást. :(


:)

2012. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5., logikus az egész, nem olyan bonyolult, mint amilyennek látszik.

Amit felhoztál példák azok mind jók, apró dolgokon múlik, hogy éppen melyiket kell használni. (Ilyenek minden nyelvben vannak.)

Kedves kérdező, ez a feladat pedig garantálom, hogy megoldhatatlan, ugyanis annak, hogy "consin" meg "fut" semmi értelme, gyanítom, hogy valamit rosszul másoltál le, vagy a feladat hülyeség.

2. voltam.

2012. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a "consin"-nál tippeltem a "cousin"-ra, de a "the fut me"-nek akkor sem láttam értelmét. Próbáltam kiejteni, hátha beugrik valami, de semmi. There isn't/wasn't... ???


:)

2012. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!