Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit hallottatok a Xántus...

StellaMoor kérdése:

Mit hallottatok a Xántus János Kéttennyelvű suliról? Valaki jár be oda 17kerből? Tényleg kell gyenruha? Nehéz bekerűlni?

Figyelt kérdés
A válazsokat köszönöm.:)

2012. okt. 16. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Leírom, amit a Xantusról hallottam:


A suliban 5 éves képzések folynak, aminek két tagozata van: a sima kéttannyelvű gimnázium, és a kéttannyelvű idegenforgalmi szakközépiskola. Állítólag az utóbbiba nehezebb bekerülni, mint a gimibe, de én ezt nem tudom biztosra mondani. Azt igen, hogy mindkét rész fizetős, félévente 60 ezer forint. Valamint azt is tudom, hogy nagyon sok gazdag gyerek jár oda, de ha te el tudod őket viselni, akkor ez lényegtelen. :)

2012. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a választ. :)
2012. okt. 16. 18:10
 3/4 anonim válasza:
74%
én most vagyok 9.es xántusban,és idegenforgalmi angolra járok,és 17kerből :D nem kell egyenruha,csak egyforma tesicucc,ami adidas,és nem olyan szörnyű :D idegenforgalomra nehezebb bekerülni,de még az sem annyira vészes.. legyen legalább 4es az átlagod,a központi 60pont körül (bár ez évről évre változó),a szóbelin legyél nagyon udvarias,csinos,és mosolyogj :D sokszor hallani,hogy sznobok az emberek,de szerintem nem vészes.10ből 3 :) ha már bekerültél,akkor elég nehéz,viszont a nyelvet nagyonjól megtanítják. az órarend változó,van hogy 5órám van,de pl kedden 9 ._. mindent egybevéve én IMÁDOK oda járni,akármennyire is nehéz :D
2012. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a Xantus,de minden ismerősöm le akar beszélni róla.

Azt mondják,ha már idegenforgalmat akarok tanulni válasszam inkább az Európa 2000-t,mert ott marad egy kis magánéletem is.

A Xantusról azt hallom,hogy már a 10.év is durva,de amint felveszed a szakmai tantárgyakat utána minden nap 8-9 órád lesz./Csak azt nem értem,hogy ezt a magas óraszámot a törvény nem szabályozza?/

Jó suli,de valószínűleg csak zsenknek vagy olyan emberkéknek ,akik a suli mellett semmi mással nem foglalkoznak.

2012. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!