Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tanult/tanul kreatív!...

Valaki tanult/tanul kreatív! Nyelv tanulással valamilyen nyelvet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez engem is érdekelne, hogy ténylegesen mire elég a középfokúra felkészítő csomag anyaga szókincset, nyelvtant illetően. :)

2012. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lassan 8 éve tanulok angolul, de ennyit még sosem fejlődtem ilyen látványosan 3 vagy 4 hónap alatt, amíg végigvettem a kezdő csomagot. Jó, azért még annyit hozzátennék, hogy ezzel még ti ne menjetek középfokúzni, ha úgy vettétek végig, hogy előtte még nem tanultatok angolul, mert a szókincse viszont elég kevés. :S Mint már egy hasonló kérdésnél is leírtam, talán egy nehezebb alapfokhoz (Origó, Cambridge) elég, vagy netán még középszintű érettségihez esetleg. Ugye ennek van haladó csomagja is, ami elviekben a felsőfokra készít fel. Na, arról még nem tudok nyilatkozni, majd valamikor a közeljövőben kezdem el azt is. Már belenéztem amúgy, és azért látszik a különbség elég rendesen. :D Én tényleg ajánlom ezt a módszert, persze elsősorban azoknak akiknek kellő türelmük és elszántságuk van, mert néha tényleg elég monoton tud lenni a sok példamondat miatt, de hát ez ilyen, pont ezektől fog kialakulni a beszélőkéd. Ez az egész amúgy is a beszédre megy rá inkább, és nem a száraz nyelvtanra, mint jó néhány tankönyv, amikből te büdös életben nem fogsz elsajátítani egy használható nyelvtudást. :-) Kb. ennyi lenne. Ha még bármi kérdésetek lenne ezzel kapcsolatban, nyugodtak írjatok.
2012. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, és természetesen a nyelvtan része elég középfokra, mert mindet átveszi benne, csak mondom, a szókincse semmi. :)
2012. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem van középfokú nyelvvizsgám angolból. viszont nem tudok megszólalni. és idővel szeretnék felsőfokút, mert kell a diplomához. most szeretném visszaszerezni az erős középszintű beszélőkémet.


szerinted így melyik csomagot rendeljem meg?

2012. okt. 16. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem mindenképp nézd át a kezdő csomagot, 1-2 hónap alatt szerintem simán belejössz megint, aztán kezdheted is a haladó csomagját a felsőfokúhoz. :) Én megvenni nem ajánlanám, mert nagyon drága. Én sem vettem meg. Az internet jó barátunk, khm... :D
2012. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hihi..:) és hogyan juthatok hozzá a jó barát segítségével?
2012. okt. 17. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezd a jó barátunktól - Internet Google Search a becsületes neve. :)
2012. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom, aki meg azt mondja, hogy vannak benne hibák, hát Istenem, mint mindegyikbe, de elenyésző. Több ezer mondat van, és alig akad hiba benne. Én már állítólag jó könyvekbe is találkoztam hibákkal. Na mindegy szóval nyugodtan tanuljatok belőle.
2012. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ki hogy halad a nyelvtanulással a kreatív csomagot használva?


Én most a következő héten kezdek bele a franciába. :)

2013. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!