Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent magyarul? Aki jó...

Mit jelent magyarul? Aki jó angolból, légyszíves fordítsa nekem ezt le.

Figyelt kérdés
First of all my heart goes out to those of you who’ve been waiting awhile for this piece. Truth be told, every time I started it I got carried away watching You Tube videos of him from adoring Werder Bremen fans with everything from Tina Turner to Autobahn inspired trance soundtracks. Their admiration for this guy is truly something to behold. Finally though following alongside the post on our mercato arrivals, we now present the first official biographical post on our newest signing.
2009. aug. 7. 14:33
 1/2 anonim válasza:
7%

Először is a szívem azokkal van te kik vártak egy darabig ezért a darabért. Igazság mondják el, minden alkalommal, amikor elindítottam azt, engem elragadtak miközben mindennel imádó Werder Bremen rajongóktól néztem az ő You Tube videóit Tina Turnerből, Autobahn transzfilmzenéket ihletett meg. A bámulatuk eziránt a fickó iránt igazán valami megpillantani. Végül , bár miközben a pozíció mentén megyünk a mercatoérkezéseinken, most bemutatjuk az első hivatalos életrajzi pozíciót mienk legújabb megjelölő.

Bocs, ha a mondatformálás nem tökéletes, de a net így fordította le. Ha legközelebb ilyen problémád lesz, akkor szerintem menj fel a www.webforditas.hu-ra. Itt le tudod fordítani amit akarsz.

2009. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%

Először is a szívem azokkal van te kik vártak egy darabig ezért a darabért. Igazság mondják el, minden alkalommal, amikor elindítottam azt, engem elragadtak miközben mindennel imádó Werder Bremen rajongóktól néztem az ő You Tube videóit Tina Turnerből, Autobahn transzfilmzenéket ihletett meg. A bámulatuk eziránt a fickó iránt igazán valami megpillantani. Végül , bár miközben a pozíció mentén megyünk a mercatoérkezéseinken, most bemutatjuk az első hivatalos életrajzi pozíciót mienk legújabb megjelölő.

a fordító progi szerint ezt jelenti.. de sok értelme nincs, de talán a lényegetel megtalálhatod benne



JH

2009. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!