Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti hogy tanultatok meg angolul...

Ti hogy tanultatok meg angolul, ha nem jártatok se nyelviskolába, és se magántanárhoz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aki így tanult meg, az vagy TV-ből vagy élő nyelvi környezetből. Máshogy nemigen lehetettt.:)
2012. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én külföldön éltem 6 évet (igaz hogy nem angolul, hanem franciául tanultam meg így).
2012. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a gimiben tanultam meg (orosz-angol tagozat, heti 9 ill. 5 óra + az otthoni készülés).

Az ciki, hogy nem kellett se nyelviskola, se magántanár? És akkor még nem volt internet, meg chat, meg ezernyi külföldi csatorna. Csak úgy póriasan tanultunk...


:)

2012. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltatok.Igaz én sosem tanultam ezt a nyelvet,de mindenképp tanulni fogok.
2012. okt. 22. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Suliban, heti 4 vagy 5 angol órával 8 éven keresztül. Se magántanár, se nyelvsuli, se nyelvi környezet. Ja és még kiemelkedő tanuló se voltam. És internetem is volt, de nem használtam ki teljes szélességében. Még is használom, értem, dolgozom vele.
2012. nov. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!