Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez a szöveg németül?

Hogy van ez a szöveg németül?

Figyelt kérdés

Valaki segítene ezt a szöveget lefordítani mert nekem ez még egy kicsit magas:

A rockerek általában bakancsot, bőrkabátot, zenekaros pólót hordanak. Többnyire a fekete szín dominál. Sokak kopaszok vagy hosszú hajúak. Én nagyon szeretem a rock zenét bár nagy rockernek nem tartom magamat. Én nem szoktam rockerként öltözködni bár nekem is leginkább a sötét, fekete ruhák tetszenek. Nekem ez a zenei stílus jön be.


Előre is nagyon köszönöm annak aki tud segíteni :)



2012. okt. 23. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Rockers wear boots, leather jackets and band T-shirts. Mostly jet-black is the dominant color. A bunch of them are either bold or have a long hair. I love rock music a lot, though I do not count as a big rock fan. I do not dress as a rocker does but, as a matter of fact, I also attracted by dark and clack clothes. Truly, this MY music.
2012. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tetszik a németed! :D
2012. okt. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!