Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mit tegyek ha...

Szerintetek mit tegyek ha suli mellett nincs idő nyelvtanulásra?

Figyelt kérdés

Igazából azért is idegesít ez mert angolból készülök felsőfokra illetve más nyelveket is tanulok,egyiket suliba,másikat itthon.

A nyelvvizsgának mindenképp kellene sikerülni,a másik nyelv amit tanulok az orosz.Azzal csak az a bajom hogy már rengetegszer nekiálltam hogy megtanulom és nem jött össze.De nem azért mert buta lennék hozzá,hanem mert vagy segítségem nem volt,vagy pedig időm.És úgy érzem hogy sose fogom megtanulni,pedig már kiskoromba meg kellett volna,mivel a családban többen tudnak oroszul ,valakinek az az anyanyelve is,szóval lenne segítség.


Szerintetek mit tegyek hogy ezekre legyen időm?Elég erős suliba járok,de mivel nyelvekkel szeretnék elhelyezkedni később,ezért muszáj tudnom őket mert csak ehhez értek.Az angolt is nagyon fontosnak tartom és szeretem is.

Volt valaki hasonló helyzetben?


2012. okt. 23. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sokszor vonaton, buszon, vagy főzés közben tanulok (amíg sül-fő vmi), külföldiekkel beszélgetek közösségi oldalon.

Vagy a nyári szünetben ráfekszem a nyelvtanulásra, ilyenkor több az időm.

2012. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!