Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem nagyon boldogulok egy...

Nem nagyon boldogulok egy német feladatlappal. Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2012. okt. 30. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A kakukktojóasok:

1.d Artemisia

2.b Lavandula

3.c Labumum

4.d Magnolia

5.a Jasminum

------

Hogy mi a közös bennük?Ezek mind növények.

A keresett szó:"Blüten"

-------

Ha teheted, tedd fel a képeket úgy hogy ne kelljen a nyakamat kitekerni hozzá, hogy el tudjam olvasni. Holnap átnézem öket.

2012. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kakukktojások...elfelejtettem átálítani a klavit magyarról...:))
2012. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De jól jártál, ez elég könnyű. Nekem Spiel und Gewinnbe Svájc témakör van. (nem junior kategória) Nincs leírva magyarul a feladat és marha sokat értek belőlük. Pl. "i hät gärn e stange", gondolnád, hogy 0,3 sört jelent? :D gömmer eis go zieh, znüni, zfilie, és társai :D


Nem akarok helyetted megcsinálni 3 oldalnyi német feladatot, de ha nem tudsz belőle valamit, segítek. Az első feladatot biztos meg tudod csinálni, csak egy szótár kell hozzá. Bár a 3. sorát nem nagyon értem. Elcsúszott a nyomtatásnál vagy direkt így van? A 2. feladatnál mindegyiknél hangszerek vannak felsorolva, de van köztük egy kakukktojás, tehát egy, ami nem hangszer. Ismét ott a szótár, vagy a google a barátod, ha beírod kép alapján is egyből megtudod mi micsoda. Bár már leírta őket az első válaszoló. A 3. feladat talán kicsit nehezebb, de nem bonyolult az se. Ismét szótárazd ki mit jelent, ha nem tudod mégsem melyik stílus az, majd segítek. A 4.-nél próbáld meg kitölteni, írd le te hogy csináltad, átnézem és segítek ha rossz. Így te is tanulsz. Írj ide vagy privátba és segítek ha tényleg nem megy. De előtte próbáld meg.

2012. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából az első a problémásabb, pont az lecsúszás miatt mert találjam el h most hova tartozik a vonal... Mert sehogy nem jött ki a sípos zongorás rész miatt :( a zeneistílusos körülirt feladatokhoz meg nem értek, hiába forditgatom le ennyiből én nem jöttem rá mi micsoda...
2012. okt. 31. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!