Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kaphatnék segítséget egy dal...

Kaphatnék segítséget egy dal fordítására?

Figyelt kérdés

Если однажды горячее солнце Станет холодным как утренний лед, Если зима жарким летом вернется И на песок белый снег упадет,


Если беда что ничем не измерить Рухнет на землю косою звеня Я буду знать, всё равно, что ты веришь Я буду знать, что ты любишь меня Я буду знать, всё равно что ты веришь Я буду знать, что ты любишь меня.


Если друзья мои станут врагами И в суете продадут за пятак, Я буду грызть эту землю зубами Я буду верить что это не так.


Если я буду оборван как дервиш И стану жить всё на свете кленя Я буду знать, всё равно, что ты веришь Я буду знать, что ты любишь меня Я буду знать, всё равно что ты веришь Я буду знать, что ты любишь меня.


Если погаснут далекие звезды, Высохнет весь мировой океан, Если спасать этот мир будет поздно Он через час превратится в туман.


Если уже в раскаленной пустыне, В той, что когда-то, мы звали земля Знаю, что сердце твое не остынет Я буду знать что ты любишь меня Знаю, что сердце твое не остынет Я буду знать, что ты любишь меня.


И глядя ангелом с неба на землю Выберу нам с тобой место в тепле, Голосу сердце и разума внемля Я упаду, но поближе к тебе.


И через день возвратившись сиренью Я обниму тебя кроной шумя Ты будешь знать, что я твой добрый гений Я буду знать, что ты любишь меня Ты будешь знать, что я твой добрый гений Я буду знать, что ты любишь меня.



2012. nov. 4. 07:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Денис Майданов - Вечная любовь ez a dal előadója és a dal cime.
2012. nov. 4. 07:39
 2/2 anonim ***** válasza:

A segítség azt jelenti, hogy fordítsák le Neked, vagy azt, hogy akadnak részek, amelyeket nem értesz?


Ha egyszer a forró nap kihűl, mint a reggeli jég

Ha egyszer a forró nyárban visszatér a tél,

és fehér hó hull a homokra

Ha egyszer semmivel sem mérhető baj zúdul a Földre



Én akkor is tudni, fogom, hogy te hiszel (?bennem?)

Tudni fogom, hogy szeretsz engem /2x


Ha a barátaim ellenségeimmé válnak

és a zűrzavarban eladnak öt petákért

Akkor is foggal-körömmel kapaszkodni fogok ebbe a földbe

és hinni fogom, hogy ez nem így van

Ha rongyosan fogok járni, mint egy dervis

És csak imával töltöm majd a napjaim


Akkor is tudni fogom…


Ha kihunynak a távoli csillagok

És kiszárad az összes tenger (szó szerint: óceán)

Ha már késő lesz megmenteni ezt a világot

Mert egy óra múlva köddé válik

Ha az izzó pusztaságban

abban, amelyet valaha Földnek neveztünk


Tudom, hogy a te szíved nem hűl ki

Tudni fogom, hogy szeretsz engem /2x



És ahogy angyalként lenézet az égből a Földre

Választok magunknak egy helyet a melegben

S a szív és a józan ész szavát figyelmen kívül hagyva

Lezuhanok, de közelebb kerülök hozzád

És egy nap múlva orgonaként újjászületve

átölellek, ágaimmal susogva


S tudni fogod, hogy én vagyon a jó szellemed

S tudni fogom, hogy szeretsz engem /2x



Nem egy nívódíjas alkotás, de talán nincsenek benne nagyobb bakik.

[link]

Itt van egy pontosabb szöveg, mert a fentiben akadt néhány hiba.

2012. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!