Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha én megtanulok oroszul...

Ha én megtanulok oroszul akkor ki fog velem szóba állni?

Figyelt kérdés
Azért tettem így fel a kérdést,mert meg szeretném tudni azoktól akik az orosz nyelvet ajánlották tanulásra,hogy mégis ki fog irántam érdeklődni,ki fog felkeresni,ha egyszer megtanulok oroszul.
2012. nov. 4. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki nem fog az utcán odamenni, vagy facebookon rádírni, ha kiderül, hogy tudsz oroszul. HA tudod kamatoztatni a karrieredben, akkor hasznos, illetve ha vannak orosz ismerősök, akikkel találkozol.
2012. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagy a valószínűsége, hogy oroszokkal fogsz beszélni ha megtanulsz oroszul. :-)
2012. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez pompás! Ezért mondják a sok embernek,hogy inkább oroszt tanuljanak? Nem mondtatok semmi jó indokot amiért kéne tanulnom az oroszt(az oroszokkal való beszélgetés mellett),olyat amivel egy karriert lehet alapozni!
2012. nov. 9. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem mondtatok semmi jó indokot amiért kéne tanulnom az oroszt [...],olyat amivel egy karriert lehet alapozni!"


- Nem mondtunk, mert nem ezt kérdezted. Azt kérdezted, ki fog veled szóba állni, nem azt, mire tudod felhasználni. Rengeteg lehetőség rejlik az orosz nyelvtudásban, de leginkább attól függ, egyébként miben gondolkozl a jövődet illetően.

2012. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na jó akkor azt is megkérdezem,hogy mire jó használni az oroszt.

Azon kívül,hogy

-oroszokkal beszélni

-orosz tévét nézni

-orosz irodalmat olvasni

-orosz céggel felvenni a kapcsolatot

2012. nov. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!