Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen német könyvet érdemes...

Milyen német könyvet érdemes megvenni nyelvvizsgára felkészüléshez, ha még nem tudom milyen típusúra megyek? Sima teszteset? (nyelvtant kellene gyakorolnom)

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Linkelnék/mondanék konkrétabb könyvet is, de nem tudom milyen szinten vagy, alap-, közép-, vagy felsőfok. Ezen az oldalon rengeteg német könyv van, ha rákattintasz egyre, leír róla mindent. Azt is kinek ajánlja (Németországba készülőnek, nyelvvizsgázónak stb.),milyen szintű, milyen korosztályúaknak szól, mik vannak benne és minden más lényeges dolgot. Fölül a kereséshez beírhatod hogy pl. német nyelvtan, de szerintem nem kell konkrétan nyelvtant keresni, inkább a szintednek és célodnak megfelelőt, abban úgyis benne lesz a nyelvtan is. Ha mondjuk haladó vagy, írd be felülre hogy "német haladó" és kiadja a megfelelő könyveket.

2012. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!