Hogy van ez angolul?

Figyelt kérdés

Csak az nem halhatatlan, aki elfelejthető.

Tudok valamennyire angolul, le tudnám fordítani, de az nagyon erőltetett lenne. Valami olyan fordításra lenne szükségem, amit jól esik kimondani és hallani is, tetoválásnak szeretném. Köszönöm!


2012. nov. 14. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem magyarul írod magadra? (eltekintve attól, hogy a magyar mondat borzasztóan hangzik) Meg egyébként Te egy életen keresztül hordanál magadon valamit, amit egy vadidegen ide leír neked?


Azért kíváncsi volnék a Te fordsításodra. Én, a tartalomra koncentrálva így fordítanám: "only those are mortal who can be forgotten".

2012. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy akartam, hogy only forgettable people are mortal. Vagy kicsit elrugaszkodva a magyar mondattól: only forgettable people can die.
2012. nov. 14. 17:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem annyira tetszenek a magyar tetoválások, bár szerintem ez a mondat nem hangzik rosszul :D
2012. nov. 14. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Only those are immortal who are forgettable.
2012. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még egy variáció:

Only the forgettable people are mortal.

:)

2012. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Only those are immortal who are forgettable."


Csak azok halhatatlanok, akik felejthetők? :DD

2012. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, ugyanazt írtam, mint a kérdező. :DD

22:42 voltam.

2012. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!