Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tetszik a hawaii nyelv,...

Tetszik a hawaii nyelv, érdemes megtanulni alap szinten?

Figyelt kérdés

vagy teljesen felesleges, akkor milyen nyelvet tanuljak?

egyébként vmi ,,egzotikusabb" nyelvet szeretnék tanulni, mert angol, németet már sokan tanulnak, tanultak.



2012. nov. 19. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bármit tanulhatsz
2012. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire egzotikus, de pl. africaans (búr), katalán, bármelyik távolkeleti nyelv, de akár franciát vagy oroszt is tanulhatsz, mert azokra is van igény.
2012. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én érdekes nyelvnek találom a hawaiit, nem is túl nehéz. A kiejtés számunkra könnyű, mert úgy kell ahogy írod, a hangsúlyokra kell nagyon figyelni. Nekem tetszik, de nincs túl sok értelme, többnyire még Hawaiion sem hawaiiul beszélnek. Ha szeretsz nyelveket tanulni, hobbiként nyugodtan megtanulhatod. Ha viszont szeretnél valami fontosabb nyelvet tanulni, amivel juthatsz is valamire, akkor nem ezt ajánlom. Nem tudom számodra mi az egzotikus, és mit szeretnél elérni a nyelvvel, de érdemesebb inkább franciát, olaszt, oroszt tanulni. Esetleg kínai, japán?
2012. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A hawaii szerintem is nagyon szép nyelv, és egzotikus. És milyen tanultnak tűnik az olyan ember, aki csak néha mond valamit hawaii-ul! :D ha érdekel , szerintem tanuld nyugodtan. Viszont ha egy kicsit hasznosabb nyelvet tanulni, de mégis egzotikus akarsz maradni, akkor tanulj spanyolt. A tudósok szerint a legkönnyebb nyelv a spanyol, kb. 1 milliárd ember használja. És szerintem mégis egzotikus! Szóval nyugodtan megtanulhatod a hawaii nyelvet és a spanyolt is. Szerintem még hangzatos a francia nyelv i, bár azt már sokkal nehezebb megtanulni.
2013. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gerry800 ***** válasza:
100%

Én még a thai nyelvet ajánlanád a figyelmedbe. Thaiföldön vagy Magyarországon (online) is tudod tanulni a Walen Nyelviskolával, van magyar ügyintézőjük is. Weboldaluk: [link]

Ha pedig Thaiföld érdekel, akkor a következő oldalt ajánlom: [link]

2013. jún. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!