Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japán nyelvkönyveket tudok...

Japán nyelvkönyveket tudok rendelni valahol?

Figyelt kérdés
Nem csak szótár kéne..hanem minden...tehát, hogy kell mondatot alkotni meg ilyen részletes dolgok. Van ilyen könyv?:) Tanárhoz nem szeretnék járni.Egy rész nincs a közelben másrészt drága.

2012. nov. 24. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát van választék bőven japán nyelvkönyvekből.

De azok sem olcsók és tanár nélkül semmi garancia a sikerre, szal nem biztos, hogy jobban jársz.

Már van magyar nyelvű könyv is a Dekiru 1-2, de azt semmiképp nem ajánlom egyéni tanuláshoz, ahoz teljesen alkalmatlan az a könyv szerintem.

Ha jól tudsz angolul akkor sok nyelvkönyvből tudsz válogatni. Adok egy linket szerintem érdemes ott körülnézni nagyon jó könyveik vannak, minden szinthez.

[link]


Szokták még ajánlani a neten található ilyen-olyan oldalakat is, de szerintem azok elég "kockázatosak" mivel némelyikben nagyon sok hiba, ostobaság van. Főleg kezdőként pedig nem tudja megállapítani az ember, hogy melyik oldalon vannak helyes dolgok és melyiken hibásak.

2012. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak halkan megsúgom, hogy le lehet tölteni japán nyelvkönyveket... Pl. ezekről a blogokról:

[link]

[link]

[link]

[link]


Én is egyedül tanulom, de sikerült elérnem az N3-as szintet, így megyek jövőhéten nyelvvizsgázni.


Rendeléshez az [link] oldalt ajánlom.


Hajrá!:)

2012. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Magyarországon jelenleg elérhető legjobb könyv valóban a Dekiru I-II. Ugyanakkor - ahogy egy korábbi hozzászóló is írta - egyedül akár abból, akár másból elég nehéz tanulni. Gondolj csak bele, azért az a feladatmennyiség, ami a könyvben van, messze nem elég. Aztán ki fogja leellenőrizni, amit írsz, amit mondasz? Ki lesz a beszédpartnered a beszéd gyakorlásához? Ha a nyelvet nem csak megérteni szeretnéd - tehát a szabályait, nyelvtanát - hanem valóban használni is, aktívan - hiszen a japán nem egy holt nyelv - akkor úgy is kell tanulni, valakivel együtt!


És azért olcsóbbak is vannak, pl. 3000 forint / 90 percért ismerek egy kiváló tanárt.

2012. nov. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Interneten lévő könyv boltokból, ahol vannak idegen nyelvet tanitó könyvek.

Az újkönyvek, alexandra, libri stb... ezeket ajánlom sok helyen nézz körbe az árak nagy mértékben eltérhetnek.

2012. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen. Mosonmagyaróvári vagyok!
2012. nov. 27. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:

lang-8.com Kijavítják anyanyelvűek az írásaidat.

Skype - beszélgethetsz anyanyelvűekkel.

Szóval tanár nélkül, szorgalmasan meg lehet oldani a nyelvtanulást otthon is....

2012. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De magyar az nincs?:S Magyar-Japán?
2012. nov. 28. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!