Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hallot már valaki a kaplan...

Hallot már valaki a kaplan nyelviskolárol? én a new york-irl már igen és érdekelne hoyg hogyan lehet oda kijutni

Figyelt kérdés
a replőjegyről, a szállásrol, és főleg az anyagiakrol szeretnék tájékoztatást( a midtown- beli iskola érdekelne, mert láttam, hogy ott már egy magyar lány is volt)

2012. nov. 28. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Most van egy nyereményjáték,ahol egy New Yorki utat lehet nyerni, kaplan nyelvtanfolyamot. (Empire state building-be). Kicsit utánanéztem, láttam én is a magyar lányos videót. Sajnos nem tudok róla sokat mondani,szállás a nyereményben kollégium van írva,repjegyet fizetik,étkezés nincs benne..Azóta voltál kint vagy tervezed még? Esetleg rájöttél azóta vmire? Nekem jól jönne némi infó h milyen,mert nem tudok én se sokat,és jó lenne tájékozottabnak lenni mielőtt nekivágok a dolognak érted :/
2014. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!