Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átnéznétek ezt nekem? NÉMET

Átnéznétek ezt nekem? NÉMET

Figyelt kérdés

Tényleg ingyenesen lehet rendelni? A 4. bekezdés pontosan mit jelent?


[link]



2012. nov. 30. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak egy próbalecke ingyenes, a többi 74 euróba kerül.


Falls ich nicht 10 Tage nach Erhalt des Gratis-Exemplares den weiteren Bezug abbestelle, möchte ich Deutsch perfekt weiterhin monatlich zum Vorzugspreis bequem nach Hause geliefert bekommen: 12 x Deutsch perfekt für € 74,40 / SFR 111,60.

2012. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én úgy értelmezem, hogy az első példány ingyenes, a többit pedig, ha megrendeled, fogják neked küldeni, nemcsak ezért kell fizetni, hanem a szállítási díj is akciós.


A 4. bekezdést a Google fordító így fordította le:


"Ha nem vagyok 10 napon belül, miután megkapta az ingyenes példányt abbestelle további referencia, kívánok németül tökéletesen még mindig havi akciós áron szállított házhoz: 12 x German tökéletes a 74,40 € / 111,60 SFR."


És még valami olyasmi, hogy pénz visszafizetési garanciát vállalnak a még le nem szállított példányokért.


Ha ingyenes német nyelvoktatást keresel, ez a legjobb, garantáltan ingyenes. Regisztrálás után meg kell rendelni a modulokat, és már tanulhatsz is.


[link]


Fontos német kifejezéseket pedig itt is találsz:


[link]


Nemrég találtam néhány oldalt, ahol feladatok, munkalapok, tesztek vannak.

Válogass közülük.


[link]


[link]

/Itt rákattintasz a gyakorlásra, ellenőrzési lehetőség, a táblázatokban a szavak mind egy-egy link, nagyon sok gyakorlási lehetőség van, szinte minden szabályra megtalálod a választ./


Néhány német online újság nyelvtanulóknak:

[link]


német keresztrejtvény


[link]


Német ABC, sok nyelvtannal és gyakorlatokkal:


*****


Ez egy szókincsfejlesztő oldal, le tudod ellenőrizni a szókincsedet és újakat is tanulhatsz.

Ha van facebook-od, akkor elég, ha rákattintasz a Belépés facebook azonosítóval linkre, ellenkező esetben regisztrálnod kell.


[link]


Itt is találsz ingyenes német tananyagokat, ez egy nyelviskola, amit szintén érdemes megnézned.


[link]


Néhány német rádióadó


[link]


Magyar-német munkaszótár


[link]


Üdv.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek a linkek nagyon jók!
2012. nov. 30. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló érti jól. Első lecke ingyenes, utána ha 10 napon belül nem mondod le, akkor elvileg kötelezed magad, hogy kéred a többit, de már nem ingyen. Utána is lemondhatod, de amit kiszállítottak, azt ki kell fizetni.
2012. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4. bekezdés pontosan:

Ha az ingyenes példány kézhezvétele után 10 napon belül nem mondom le a további küldeményeket, akkor továbbra is szeretném a Deutsch perfekt-et kedvezményes áron házhozszállítva megkapni: 12 x Deutsch perfekt € 74,40 / SFR 111,60 áron.

2012. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is valahogy így értettem. Sejtettem, hogy van benne valami csavar...
2012. nov. 30. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Drága
2018. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kaphatsz egy db

ingyenes példányt -

2018. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!