Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek van tapasztalata intenzí...

Kinek van tapasztalata intenzív tanfolyammal?

Figyelt kérdés
Lenne lehetőség 1 hónapos, minden nap 4 órás tanfolyamra, és 1 péntek-szombati verzióra ami 2,5 hónapos. A januárban induló támogatott képzés keretén belül. Szóbeli fejlesztésre kellene, mert olvasásban jó vagyok, b2 írásbelim megvan, de beszédben szinte nulla. Mennyire fárasztó, ha minden naposra megyek ami időben rövidebb ugye. Nem nyelvvizsgára készülök, szimplán csak beszélni szeretnék. Valakinek van tapasztalata?
2012. nov. 30. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én utólag bánom, hogy nem félintenzívre mentem.

Igazából akkor még kezdőként jártam 3 hónapig folyamatosan intenzívre, és bármennyire is kivételes a nyelvérzékem, szerintem nem egy jó módszer. Nem volt ideje leülepedni az anyagnak, naponta volt, hogy 15-20 oldal házit feladtak(nem túlzok) plusz több oldal fordítást. Meg lett az eredménye, persze, de csak miután abbahagytam, és egyedül csináltam, ugyanis a napi egy óra többet ért, minthogy folyamatosan nyomatták.

Igazából nagyon nehéz volt. Bár azóta megvan a felsőfokúm németből, de akkor is bánom, hogy nem fél intenzívre mentem. Ez így túl brutális volt.

2012. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2012. dec. 1. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!