Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok! Hogy van az angolul...

Angolosok! Hogy van az angolul, hogy: Én tavaly érettségiztem, de. (lent)?

Figyelt kérdés
de nem sikerült az első helyre bejutnom, ahova akartam menni, ezért én idén kihagyok egy évet és újraérettségizem, hogy idén több pontom legyen, és plusz pontokat gyűjtök, hogy most sikerüljön a felvételi.

2012. dec. 5. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Angolból fogsz emeltezni?
2012. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

I did the final exam in english last year, but i didnt managed to be admitted to the first university i wanted to go, so i leave this year out, and next year i will retake the final exam to gain more points, and i am gaining plus points so that my next admission would be successful

asszem kb.

2012. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
I graduated from high school last year, but since I wasn't admitted to the university I'd applied to, I decided to skip a year, take the entrance exam again, and re-apply.
2012. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdeném a mondatot, hogy "Having graduated last year..."
2012. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


és első:nem fogok emeltezni angolból, és nem értem, miért kell rögtön kötözködni - úgy, hogy még okot sem adtam rá.

2012. dec. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!