Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kell németül leírni azt...

Hogy kell németül leírni azt a mondatot, hogy a legszebb. (többi lent)?

Figyelt kérdés

A legszebb ajándékot istentől kaptam, az életemet, de ami kézzel foghatót kaptam,az az ajándék a kutyám.

Én így álltam neki: Ich habe das schönste Geschenk, vom Gott bekommen,mein Leben, aber ich habe das dinghafte bekommen, jenes Geschenk is mein Hund.

VAGY: Ich habe das schönste Geschenk, vom Gott bekommen,mein Leben, aber das ist dinghafte,das ist mein Hund.



2012. dec. 9. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ich habe mein Leben, das schönste Geschenk, vom Gott bekommen. Das handfeste Geschenk ist in meinem Leben mein Hund.
2012. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A legszebb ajándékot istentől kaptam, az életemet, de ami kézzel foghatót kaptam, az az ajándék a kutyám."

"Das schönste Geschenk, nämlich mein Leben, habe ich von Gott bekommen. Doch als Geschenk zum Anfassen habe ich meinen Hund bekommen"

2013. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Das schönste Geschenk, mein Leben, habe ich von Gott bekommen. Doch als greifbares Geschenk habe ich meinen

Hund bekommen -

2016. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!