Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TE HOGY döntenél, Próbáljam...

TE HOGY döntenél, Próbáljam meg az általános németből középfokú nyelvvizsgát és felsőfokú szakmait letenni vagy fordítva, felsőfokú általános nyelvvizsgát és középfokú szakmait, melyik előnyösebb?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kell mindkettő? Kifejtenéd bővebben?
2012. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert szerintem jó,ha vkinek van szakmai nyelvvizsgája is a munkáját könnyebben tudja elvégezni, talán könnyebben is talál állást.
2012. dec. 14. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a B verzió mellet döntenék.
2012. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen szakmai nyelvvizsgára gondolsz. Nekem gazdasági nyelvvizsgám van, és azt látom, hogy az semmi extrát nem jelent tudásban.

Meg kellett rá tanulni 500-800 új szót és ennyi.


Ha van egy általános felső nyelvvizsgád az jól mutat egy önéletrajzban, és nyugodtan be lehet írni, hogy tisztában vagy a szakmai nyelvvel akkor is, ha arról külön papírod nincs.


Te tudod, de szerintem teljesen fölösleges 2 nyelvvizsgára pénzt kiadni.

2012. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!