Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitene valaki ezt leforditan...

Segitene valaki ezt leforditani? Know how many cords of wood there are in a pint. That a pine tree is not deciduous, but has acidosis or something. That the Oregon timberline is receding so fast.

Figyelt kérdés

folytatás...

That in another 1, 000 years or so, the whole state will be practically bald.



2012. dec. 17. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy hány öl fa van egy ??pintben??. Hogy a fenyőfa nem lombhullató, de savmérgezése/savtúltengése van vagy mi. Hogy oregoni erdőhatár olyan gyorsan húzódik vissza, hogy kb. egy újabb ezer éven belül az egész állam kopár lesz.


Ezzel a pinttel nem sok mindent tudok kezdeni, mert űrmértéknek ismerem, de jelent félliteres korsót is... ha mondjuk az fából vagyon... szóval nem tudom. :(

2012. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kÖSZI
2012. dec. 17. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
hmm...lehetne szebben is
2012. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez a problémás mondat:

Know how many cords of wood there are in a pint.

a cord az olyasmi mint a line, a pint meg kis mennyiség


Tudod hány sáv fa van egy zsebkedőnyi területen.

2012. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Talán a cords sorts-ot vagyis fajtát jelent.

(17. századi angolban a chord virágfüzért jelentett.)

2012. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!