Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit ajánlotok angol tanuláshoz...

Mit ajánlotok angol tanuláshoz (ha napi 15percet szeretnek)?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok angol tanuláshoz ? (fejleszteni szeretném magam mert levagyok maradva a tobbiekhez kepest az osztályban (fosuli) lehet kozep iskolas szinten is ...ha naponta 15percet raszannek ...az eleg valmire?)

Mit ajanlotok mit csinaljak hogy tanuljak ez ido alatt (neten eleg sok az angol elerheto dolgok )


2012. dec. 17. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nèzz a youtube-on Shaytards vlogot. Nekik átlagban 15 percesek a videóik. Én sokat tanultam, most már csak szinten tartom magam vele, és közben szórakozom legalább.
2012. dec. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
attól függ milyen szinten vagy. mert én középiskolás szinten filmet nézek. tegyél hozzá magyar feliratot, ha esetleg valamit nem értenél. nem 15 perc de ezzel mész is valamire szerintem.
2012. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Most nem azért tényleg de egy főiskolásnak nem kellene már tudni, hogy a 'le vagyok maradva' 3 szó, a 'középiskolás' pedig 1 szó? Csak kérdezem ...

2012. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!