Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó angolosok tudnatok segiteni?

Jó angolosok tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

One Saturday evening. Kelvin and his father were watching the National Lottery on Television. When the first three numebrs matched his numbers, kelvin was thrilled. He thought he’d won $10 but then the fourth, the fifth and finally the sixth numbers all matched his.

‘Dad and I jumped up and danced round with excitement . says kelvin, whohad picked the six winning numbers at random. It was an amazing night .

The next day kelvin found out that he had won $1.7 milion.his father laughed when Kelvin had to borrow $40 for the coach fare in order to go to london and his collect his cheque! He returned home in the back of stretch limousine. But when Kelvin’s mother, Dawn heard the news, she was worried . as soon as I heard he had won the jackpot, I cried. Don’t get me wrong , I don’t want him to give the monkey back! But it’s easier to manage a smaller sum. I’m frightened that people are going to take advantage of him.



2012. dec. 18. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
nagyából tudom de kellene felelni és ott pontosan kell forditani:(
2012. dec. 18. 17:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy szombat estén történt. Kelvin és az apja a Nemzeti Lottót nézték a TV-ben. Mikor az első három szám egyezett az övükével, Kelvin izgalomba jött. Azt hitte, nyert 10$-t, de a 4, 5, és végül a 6. szám is mind stimmelt.

'Apu és én ugráltunk és táncoltunk örömünkben - mondja Kelvin, aki találomra bökött rá a 6 nyerő számra. Elképesztő este volt.

Másnap, Kelvin megtudta, hogy 1,7 millió dollárt nyert. Az apja nevetett, mikor Kelvinnek 40$-t kellett kölcsönkérnie a Londonba tartó buszra, hogy felvehesse a nyereményét! Egy széles limuzin hátsó részében tért haza. Azonban, mikor Kelvin anyja, Dawn meghallotta a hírt, aggódott. Amint meghallottam, hogy megnyerte a jackpot-ot, sírtam. Ne értsen félre, nem akarom, hogy visszaadja a pénzt! De könnyebb bánni egy kisebb összeggel. Félek, hogy az emberek kihasználják majd.

2012. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2012. dec. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!