Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szóbeli érettségin ez,...

Angol szóbeli érettségin ez, hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Szituációknál én teszem fel a kérdést és tanár válaszol -vagy fordítva- vagy két érettségiző van és az egyik kérdez másik válaszol

2012. dec. 20. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak te vagy ott meg a tanár.

Szituációtól függ, hogy ki mit csinál, de szerintem nincs olyan szituáció, ahol egyértelműen kijelenthető, hogy az egyik fél csak kérdez, a másik meg csak válaszol. Legalábbis, ha olyan szituációt kapsz, hogy neked kell valamiről érdeklődni, a tanár akkor is vissza fog kérdezni, ahol tud. Szerintem.

2012. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit húzol. Ha mondjuk szobát akarsz bérelni, akkor te kérdezel, hogy mennyibe kerül, közel van-e a metró, vagy az iskola... Viszont ha azt húzod, hogy bemész a cukrászdába, akkor a tanár kérdezi, mit hozhatok, finom volt-e, kér-e még valamit.....
2012. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!