Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A sikeres MA-s záróvizsga...

A sikeres MA-s záróvizsga után, mennyi időn belül kell teljesíteni a nyelvvizsgát, hogy ne évüljön el az abszolutórium?

Figyelt kérdés
Most 2012-ben államvizsgáztam, de rám sajna nem érvényes az új nyelvvizsga törvény!
2012. dec. 23. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

MA záróvizsga, a BSc hogy lett meg, ha nincs nyelvvizsgád?

Vagy most olyan helyen vagy, ahol több kell?

Ez esetben a HKR-ben benne lesz ez az infó. (De ez abszolutórium nem hiszem, hogy elévülne.)

2012. dec. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van már egy középfokú angol nyelvvizsgám, most egy alapfokú olaszt szeretnék csinálni!
2012. dec. 24. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oké, csak ennek semmi köze akkor a záróvizsgához. :)
2012. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már hogyne lenne! Megcsináltam azt a nyamvadt államvizsgát, de nem kaptam kézhez a diplomámat, mert nincs meg az a szerencsétlen második nyelvvizsga! És nekem azt mondták, hogyha záros határidőn belül nincs meg a nyelvvizsga, akkor menni kell újra államvizsgázni, na ezt nem akarom, ezért érdekelne, hogy mennyi is pontosan a határidő, mert azért nem egy hónap, amíg megtanul valaki egy új nyelvet!
2012. dec. 24. 15:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy nincs határidő! Bármikor megcsinálhatom a nyelvvizsgát!
2013. jan. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!