Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene? Nagyonfontos...

Valaki segítene? Nagyonfontos és sürgőős!

Figyelt kérdés

Valaki ezt lefordítaná nekem angolra?:Sidén kezdtem a gimnáziumot és előtte elég gyengén tanitották az angolt..ezen mulna a félévi jegyem:S

szóval ezt kellene:


Az én falumban 3 kisbolt és egy posta van.Én néha járok az egyik kisboltba apróságokért.Az eladók nagyon kedvesek és segítőkészek.De legtöbbször az egyik közeli városba járunk vásárolni.Bevásárló listát is szoktunk készíteni,nehogy elfelejtsünk valamit.Valaki elmegy bevásárlókocsiért aztán bemegyünk az üzletbe.Nem sétálgatunk polcról-polcra,mert tudjuk,mi hol található.Miután mindent összeszedtünk,a kasszához megyünk és fizetünk.


2012. dec. 25. 11:26
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy akár lehet más szöveg is csak a bevásárláshoz és ahoz kapcsolódjon milyen üzletek vannak!:):$
2012. dec. 25. 11:27
 2/8 anonim ***** válasza:
ha lefordítod (= veszel te is egy kis fáradtságot, hogy kész legyen a leckéd), akkor szívesen átnézzük és kijavítjuk ;)
2012. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
talán azért kértem segitséget mert nemtudom leforditani..
2012. dec. 25. 15:36
 4/8 A kérdező kommentje:
My village have 3 store.I sometimes go to a small store small things. Sellers are very nice and helpful. Mostly a nearby town we buy. Shopping List we usually make, Lest we forget something. Someone goes bevásárlókocsiért then we enter the shop. shelf-shelf do not take walks, because we know where we are located. Having picked everything up, go to the cashier and pay.
2012. dec. 25. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nem segítség, ha megcsináljuk helyetted ;) A google fordító sem megoldás...


My village have 3 store.

In my village we have 3 stores. / There are 3 stores in my village.


I sometimes go to a small store small things.

To buy small things I sometimes go to a small shop.


Sellers are very nice and helpful.

The vendors are very nice and helpful


Mostly a nearby town we buy.

But usually we go grocery shopping to a nearby town.


Shopping List we usually make, Lest we forget something.

We usually write a shopping list as well not to forget anything.


Someone goes bevásárlókocsiért then we enter the shop.

One of us gets a cart and we go in.


shelf-shelf do not take walks, because we know where we are located.

We do not wander between the shelfs, because we know were things are stored.


Having picked everything up, go to the cashier and pay.

When we finished with the shopping we go to the cashier to pay.



Állj egy kicsit neki tanulni, mert ma már angol nyelvtudás nélkül vécépucolónak sem fognak alkalmazni!

[link]

2012. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tudom:S:S

az a baj most hogy bevásárlásról,üzletekről 3 percen át kellene beszélni és ezt kb fél perc alatt elmondom:S:(((

2012. dec. 25. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:

te gyerek, ha beszélni kell, akkor ne ilyen sablonszövegeket tanulgass meg, mert egy szóbelin kérdések lesznek


amire szükséged lesz:

1 tanulj meg szavakat és szófordulatokat, amik a témához kapcsolódnak

használd a XXI. század vívmányait: INTERNET


pl:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=Oo8IdjpWhOE

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2 a nyelvtanod teljes katasztrófa - én tárgyalási szinten beszélek, ennek ellenére a nyelvtanom messze nem százas, de sose a megértés rovására megy - sajnos nálad a megértést is nehezíti ... muszáj legalább a szórendet betartanod, olvasgass kicsit, hallgass releváns szövegeket

3 hosszútávú tanács: angol film angol és magyar felirattal, először rajzfilmek, amit már láttál magyarul - ha már valamennyire megy a megértés, akkor csak angol felirat ... utána hangoskönyvek angolul + a könyv hozzá angolul (kezdj gyerekkönyvekkel)

2012. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen,tudom hogy szörnyű az angolom.nógrádmegye 2.legkeményebb gimijébe 3asra állok jelenleg ami általánoshoz ahol kitünő voltam ahoz képes nagyonrossz.


viszont ha megtanulok egy szöveget azt jobban eltudom mondani minthogy kiülök és csak magamtól beszélek

2012. dec. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!