Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki próbálta már ki a...

Valaki próbálta már ki a Kreatív nyelvtanulási módszert? Mi a véleménye róla? Hogy néz ki ez az egész tanulási módszer? És középszintű nyelvvizsgához melyiket kellene megrendelnem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

az alap csomag nekem elég volt a középszinthez, bár én szókincset gyarapítottam más könyvből,mert az elég gyenge volt. a nyelvtant nagyon jól megtanítja.

én csak ajánlani tudom.

nekem van pár csomagom amire már nincs szükségem,ha gondolod baráti áron el tudom postázni,mert az eredeti ára emlékszem milyen horribilis volt

2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod,és mennyiért tudnád nekem eladni?Győrben lakom.priviben válaszolj kérlek
2013. jan. 1. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!