Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelvtudók, le tudtok...

Német nyelvtudók, le tudtok fordítani nekem egy rövidke szöveget?

Figyelt kérdés

Nekem nem sikerült és fontos lenne.Ezt kéne lefordítani, (szabadfordításban), csak hogy valami hasonlót át tudjak adni az illetőnek, a levél elejét már megírtam , de ezzel meggyűlt a bajom. Előre is köszönöm a segítséget!


Nagyon hálás lennék, ha egy pár hétig vendégül tudnának látni engem.

Szívesen segítek délután otthon, ha tudok bármiben, például a házimunkában. Jól kijövök mindenkivel, van 3 testvérem, tehát szívesen segítek foglalkozni otthon a gyerekekkel, vagy vigyázni rájuk, ha éppen szükséges. Nincsenek különösebb igényeim, vagy elvárásaim.

Szeretném megismerni a várost, az ottani embereket, és természetesen nagy segítség lenne a nyelvtanulás szempontjából, hogy sokat hallom, és gyakorolhatom a német nyelvet. Előre is köszönöm a lehetőséget,

(és valami elköszönés, vagy üdv, xy vagy hasonlók, sajnos nem tudom hogyan szokták)


2013. jan. 2. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
ha még aktuális, akkor írj és segítek! (most látom, hogy több mint 1 hetes a kérdés)
2013. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!