Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyenek a fordítógépek?...

Milyenek a fordítógépek? (szótárgépek)? Érdemes venni annak, aki nyelvet tanul?

Figyelt kérdés
Kinéztem egyet, Sencor SDN 430T?
2013. jan. 5. 12:42
 1/7 webnyelv ***** válasza:
Hacsak nincs nagyon sok pénzed, szerintem nem érdemes. Teljesen jól meg lehet nyelvet tanulni ilyen kütyük nélkül is. Érdekességnek persze jó.
2013. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem érdemes venni, ha gazdag az ember, csak pénzkidobásra jók ezek a kütyük. A pénzen inkább vegyél rendes, megbízható szótárakat, könyvet. Otthon fogj be egy laptopot vagy asztali számítógépet nettel, és azzal egészítsd ki a könyv alapú tanulást. Okostelefon (ha van rá internet, esetleg szótárprogram) is sokkal többet ér, mint a fordítógép.
2013. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na igen, igazatok van, hogy a lapotop nettel jobb megoldás, de pont ezt nem szeretem, hogy állandóan hurcolom magammal a lapotopot fordításhoz, tanuláshoz, mert van egy kisfiam, és hol a konyhában, hol a gyerekszobában, (stb) van egy pár percem tanulgatni közbe.

Okostelóm van, de netem nincs rajta, csak wifi, mert itthon vagyok a gyerekkel, és nem használnám ki.

Így meg ezt a kis kütyüt vihetném magammal, akár a kertbe is, amíg a gyerek homokozik, stb...

2013. jan. 5. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges ilyen hülyeségre költeni. Még 500 forintot de adnék érte.
2013. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van okostelód, akkor arra szerezz szótárprogramokat, meg fizess elő mobilinternetet. Ha van Wi-Fi, akkor vegyél otthonra routert, és azzal oszd szét a netet Wi-Fi-re is, hogy kertben tudd használni.


Ezek a fordítógépek semmivel sem jobbak, mint a Google Fordító, sőt, általában még annál is rosszabbak, nagyon komolytalan, turista szinten fordítanak.


(2-es válaszoló voltam)

2013. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utálom az okosteló billentyűzetét....:)

Visszasírom a régi nyomógombos telefont.

Van routerünk, működik a telómon, de nem jó a telefonon használni a szótárat.

2013. jan. 5. 19:49
 7/7 A kérdező kommentje:
De amúgy tök igazatok van, nem fogok venni.:)
2013. jan. 5. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!