Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire ésszerű magamtól...

Mennyire ésszerű magamtól felkészülni középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Középiskolában is tanultam , plusz belekostóltam 1 évig a gazdasági kifejezésekbe. Szeretem a nyelvet (angol), átlagban négyes voltam. Tudom mire kell jobban rágyúrni de valahogy tartok mégis tőle mert nem mindegy hogy mennyi pénzt fizetek ki. Euro nyelvvizsgát néztem ki azt nem mondják vészesnek és általánosan elfogadott.
2013. jan. 14. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

en igy csinalom. csutortokon lesz a nyelvvizsga (szinten szaknyelvi) majd irok mennyire kivitelezheto. Egyebkent nem ereztem a tanar hianyat, mert mar angol elott volt masbol is nyelvvizsgam es tudom, hogy amennyire elvarjak kozepfokunal a dolgokat annyira meg lehet tanulni tanar nelkul is.


a szobelinel kicsit erzem a hianyat, de arra is lehet gyurni tanar nelkul.

2013. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2013. jan. 14. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyedül készültem mind a két nyelvvizsgára, egyáltalán nem vészes, hogyha megtudod szerezni az adott vizsga felkészítő könyveit, anyagait..én kitöltöttem vagy 2-3 teszt könyvet, mindig mértem az időt,az adott nyelven olvastam/néztem mindig filmet, tanultam a szavakat ..elsőre meglett mind a kettő, vizsga közben még unatkoztam is részeknél mert mindig hamarabb befejeztem:D
2013. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég ésszerű. Sót, nagyon ésszerű. Főleg ha vannak feladataid.
2013. jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!