Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik budapesti nyelviskolákb...

Melyik budapesti nyelviskolákban tanítanak (főleg) Headway-könyvből?

Figyelt kérdés

Alapszintig jutottam valamikor, átrágva a Headway Beginnert és Elementaryt.


A Pre-Intermediate jönne, és tanfolyam keretében, másokkal együtt szeretném folytatni.

Melyik nyelviskolákat tudnátok javasolni, ahol eszerint tanítanak?

Vagy esetleg van aki nem javasolja a Headway szerinti haladást? Mit helyette?


Megfontolnám az okos tanácsokat, írjatok!

Köszi!



2013. jan. 18. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Saját szubjektív vélemény, hogy a Headwaynél már sok jobb kurzusos könyv létezik. Ez vonatkozik a NEW Headwayre is. Persze a kurzusos könyvek azért ige csak hasonló tematikát követnek. Talán általában azt érdemes választani, ha van rá lehetőség, amelyik egy rövid ismerkedés után megnyeri az ember tetszését.
2013. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, a New headwayre gondolotam, abból kezdtem tanulni.



És mik lennének azok "a sokkal jobb" könyvek? Illetve melyik nyelviskolában melyiket használják? (Vagy ez nyelviskolán belül is eltérő, mondjuk tanárfüggő???)

2013. jan. 18. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

A RING Nyelviskolában abból tanítanak.

Bár én nem ajánlom sem a könyvet, sem a sulit... Nem nyújtanak minőségi oktatást, mert nagyon spórolnak a felszerelésen, és sokszor rosszul válogatják össze a csoportot.

2013. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!