Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyiket választanátok: ecl...

Melyiket választanátok: ecl vagy euroexam nyelvvizsga, és miért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most szombaton fogom megpróbálni az euro nyelvvizsgát, egész nyáron tanfolyamra jártam. Azért ezt, mert típusilag mindig ugyanazok a feladatok, nincs túl sok nyelvtan és szerintem annyira nem nehéz.
2009. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, hogy kinek mi fekszik jobban. Én szűk egy hete csináltam egy euroexam nyelvvizsgát, és mindössze annyit tudok mondani róla, hogy a honlapjukon fent lévő mintafeladatoknál - számomra - lényegesen nehezebbnek tűnt, de nem megoldhatatlan. Ami még nehézséget okozhat, az az időkorlát. Maga a vizsga részekre van kissé szabdalva, minden típusú feladatra megvan szabva, hogy mennyi időt kapsz rá. Tehát nem tudsz kalkulálni, hogy például levelet lassan írsz, de gyorsan olvasol, úgyhogy egyikre több időt szánsz, mint a másikra. ECL-nél úgy hallottam a hallgatás része szokott nehezebb lenni az átlagnál. Bármelyiket is választod, sok sikert!
2009. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!