Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol Origo középfokú szóbeli...

Angol Origo középfokú szóbeli nyelvvizsgával kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? Hogyan zajlik egy ilyen nyelvvizsga, illetve nagyon nehéz ez a típus?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Senki se válaszolt, ezért írom, hogy nagyon vegyesek a tapasztaltok. Valaki csak besétál és 5 perc alatt leiskolázza a vizsgáztatókat, pl. kiselőadást tart a DNS szerkezetéről és felfedezésének körülményeiről, a Michael Jackson jelenségről, vagy az ősi anglo-szaxonok szokásairól... a mások oldalon olyan vizsgázók is vannak, akik beszélnek ugyan valamiről, de ezt nagyon sok hibával teszi. Az ülnökök ilyenkor nem szoktak közbevágni, mert úgyis fölösleges.


Ha felennél mp3-ban egy kiselőadásodat, sokan szívesen meghallgatnánk, és észrevételeket tennénk. :-)

2013. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszoló érdekes xD -.-'


Én Origót csináltam meg több ismerősöm is, és senkitől se hallottam, h hú de nehéz és sztem se volt az.

Van egy magnós rész, aztán külön el kell menni a beszélgetésre, ott kell beszélned magadról, aztán képek közül kell 2-t húzni és eldönteni,h melyikről akarsz beszélni, majd végül kell húzni egy szituációt és "eljátszani" a vizsgáztatóval. Csak a mangós része nehezebb sztem.

2013. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom az origónak a szóbeli része az egyik legkönnyebb a nyelvvizsgák közül... viszont az írásbelit nem ajánlom, középfokon nem.
2013. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a magnós rész tényleg feljavuljon érdemes néhány filmet megnézni.
2013. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásaitokat, kedvesek vagytok! :)Mindenképpen csak szóbelit szeretnék, mert írásbelit megcsináltam pár éve, csak azóta sokat felejtettem, s most szinte alapról kezdtem újra a tanulást. Azt még nem tudjátok véletlenül, hogy Debrecenben is lehet szinte minden hónapban vizsgázni? Csak mert a honlapon a szóbeli időpontokat nem találom, s a pesti origós honlapon meg havi szinten hirdetnek vizsgákat, s jó lenne ha ez így lenne Debrecenben is.
2013. jan. 29. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is debreceni vagyok, de tudtommal itt inkább időszakokra vannak osztva (legalábbis írásbelinél, de nyilván akkor a szóbelinél is) azt tudom, hogy általában április - május körül vagy nyáron illetve augusztusban szoktak vizsgák lenni.


Elnézést, ha tévedek.

2013. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. jan. 30. 18:22
 8/12 anonim válasza:
Egyébkén, ha Debrecenben esetleg nem lenne minden hónapban, akkor ha tudsz menj Nyíregyházára, ott biztosan van.
2013. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 2. 10:39
 10/12 anonim ***** válasza:
én most voltamvizsgázni hétfőn, és ngayon kedvesek rendesek voltak, nyíregyházán voltam a new york nyelviskolánál,sztem könnyü volt
2013. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!