Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan könyv/oldal ahol...

Van olyan könyv/oldal ahol meg lehet tanulni japánul a kanjik (és egyéb írásmód ) nélkül? Ha van lécci írjatok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Természetesen nem. Ha egy nyelvet meg akarsz tanulni, akkor az az első, hogy az írást, olvasást megtanulod.
2013. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van: http://www.youtube.com/channel/UCrN6cSmzwfwPGWDKJs3uJ8A/videos


Tanár vagyok, és az írás tanulását én a beszéd tanulása MELLETT javaslom, de nem mondom azt, hogy amíg írni nem tudsz, ne kezdd el az alap mondatokat.

Hallottam már olyan japán tanárról, aki addig nem volt hajlandó semmi mást tanítani, amíg nem mentek a hiraganák, és azért kért pénzt, hogy nála ült 3 órákon át a magán-tanítvány, és körmölte szegény a hiraganákat... Hát ezt akár otthon is csinálhatta volna, ingyen, szóval nem nagyon ellene vagyok ennek a pedagógiai hozzáállásnak.

Egykor én is így tanultam japánul, hogy kezdetben még átírtuk latin betűkkel a szavakat, aztán fokozatosan beemeltük az írást.


De ha te csak beszélni szeretnél megtanulni japánul, akkor nem muszáj erőltetned. De azért legalább a szótagírást javaslom, az nem olyan sok :)

2013. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!