Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy nem hosszú német levél...

Egy nem hosszú német levél írásában segít valaki?

Figyelt kérdés

(tegnap is kértem tőletek egy fordítást de a mai az utolsó és köszönöm annak aki segít) :)


szia,

olvastam a hirdetést a túrázásról és nagyon megtetszett. Szeretnék rá jelentkezni. Még soha nem vettem ilyenen részt. Lenne pár kérdésem. Hol lesz a szállásunk? Hányan leszünk? Van-e valami feltétele a részvételnek? Mennyibe kerül pontosan? Biciklit kell vinni vagy lehet ott bérelni? Szeretném ha küldene egy prospektust. Köszönöm, várom válaszát.



2013. jan. 30. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hi,


ich habe die Anzeige über eure Tour gelesen und sie hat mir sehr gefallen. Ich möchte mich anmelden. Ich habe noch nie auf so eine Tour teilgenommen. Dazu hätte ich noch ein paar Fragen. Wo wird unsere Unterkunft sein? Gibt es Voraussetzungen für die Anmeldung? Was kostet die Teilnahme? Muss man das Fahrrad mitnehmen, oder kann man eins dort ausleihen? Ich möchte von Ihnen weitere Prospekte erhalten.

Dankeschön für Ihre Antwort.

2013. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!