Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szegeden van olyan angoltanár...

Szegeden van olyan angoltanár aki jól fel tudna készíteni a telc nyelvvizsga írásbeli részére?

Figyelt kérdés
Elérhetőség jól jönne...
2009. szept. 3. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Húúú ez engem is érdekelne. Nincs nyelvviszgám és kellene a diplomához. Nem tudom hogyan válasszak tanárt...
2009. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó angol tanárom van, nem drága, olyan középkategóriájú árban. A Szilléri sgt. közelében lakik, csak magántanár, tehát "bármikor" lehet hozzá menni, nincs órarendhez kötve; illetve ha sűrgős a vizsga, akár többször egy héten. Kezdőket is vállal, de mindenféle nyelvvizsgára felkészítést is (TELC is, bár én az Origót válaszottam annak idején). Komolyan mondom, nagyon jó tanár, többet is kipróbáltam már, van összehasonlítási alapom. Ha írtok privát üzenetet, megadom az elérhetőségeit. (Első óraként próbaórát tart, eldönthető, hogy mennyire tetszik :-)
2009. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , írtam is üzenetet.
2009. szept. 3. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!