Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokra készülök....

Angol középfokra készülök. Valaki tud ajánlani egy jó oldalt ahol konkrét dolgokat lehet gyakorolni, nem pedig egy egész tesztet megírni? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Angol középfokra készülök, összességében úgy érzem jól megy. Viszont van 1-2 dolog amit szeretnék átnézni,gyakorolni. Tudnátok ajánlani olyan weboldalakat ahol konkrét nyelvtani részeket lehet gyakorolni? Én nem találtam sajnos az interneten jó oldalt ami ilyen, csak egész teszteket találtam, én meg pár konkrét dolgot akarok gyakorolni(Pl.:szenvedő szerkezetre feladatpéldák, most épp az alárendelő mellékmondatra akarok pár feladatot megcsinálni). Na ilyeneket nem találok, csak egész hosszú teszteket sajnos....
2013. febr. 3. 08:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!