Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ANGOL fordításban segítség...

ANGOL fordításban segítség valaki?

Figyelt kérdés

Egy nagyon egyszerű kis szövegről volna szó, aki valaemnnyit angolul, annak pár perc, én viszont alig tudok, ezért szeretném a segítségeteket kérni! Nagyon megköszönném! :)

Szóval:


Kedves Mrs Sanders!


Köszönöm szépen a levelét! Én is nagyon örülök, hogy meglátogathatom önöket, és biztos vagyok benne, hogy nagyon izgalmas, élményekkel teli utazásban lesz részem, már alig várom!


Három órakor fogok megérkezni a Gatwick repülőtérre, onnan vonattal fogok továbbmenni. Van mobiltelefonom, a számom 068054786. Hívni fogom önöket, amint a közelben vagyok.


Hogy néhány dolgot elmondjak magamról: mindent megeszem, de nem iszom alkoholt, és kávét.


Szeretnék egy saját szobát, amennyiben lehetséges, és nem probléma. Ha esetleg ez nem működik, természetesen meg tudok osztozni egy másik személlyel.


Az ott tartózkodásom alatt remélem lesz lehetőségem megismerni a környék nevezetességeit, kultúráját.


Egy hét múlva kell hazautaznom, és öt napot maradnék önöknél, mert egy kedves barátomat is meg szeretném látogatni a közelben, ezért az utolsó két napot nála töltöm.


Kérem, írjon nyugodtan, ha még kérdése lenne, és remélem, mielőbb találkozom önnel.


Kívánom a legjobbakat,


P. L.


Utóirat: mellékelten küldenék magamról egy fényképet, hogy biztosan megismerjenek! :)



2013. febr. 6. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már ezt sem vagy képes lefordítani - önmagadért, akkor képzelem, hogy fogsz szóban boldogulni... Pfff
2013. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell :))
2013. febr. 6. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Dear Mrs Sanders,


Thank you for your letter! I'm also really glad to get to meet you, and I'm sure the trip will be very exciting and memorable, I can't wait!


I'll arrive at Gatwick at 3 o'clock and take the train from there. I have a mobile phone, the number is xxx. I'll call you shortly before I get there.


A few things about me: I eat everything, but I don't drink alcohol or coffee.

I'd be grateful if I could have a room to myself if it's possible and not a problem. If that can't be done then of course I'm happy to share with someone else.


During my stay I hope I'll have the chance to learn about the area's sites of interest and its heritage.


I'll have to travel home after one week, and I'd spend 5 days with you as I'd also like to visit a good friend of mine in the area, staying with him/her for the last 2 days.


Please write to me if you have any questions! I look forward to meeting you.


Best wishes,


P.L.


p.s. I've attached a photo of myself, to make sure you recognise me!

2013. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!