Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy gyakoroljam az angol...

Hogy gyakoroljam az angol kommunikációt?

Figyelt kérdés
Pl.: tud vki olyan oldalt ahol pl. angol nyelvű fiatalokkal lehet beszélgetni????
2008. jún. 4. 18:29
 1/2 anonim válasza:
Sokféle chat program van, ahol szöveges üzenettel és mikrofonnal is tudsz beszélni. Én a PalTalk-ot ajánlom, mert itt szabadon beszélhetsz chat szobákban mikrofonnal. A skype sem rossz, csak ha azon akarsz beszélni, akkor olyan embert keress aki SkypeMe-módban van. A skypeme mód annyit tesz, hogy bárki szabadon hívhatja egy kis csevegésre. :)
2008. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Skype nevű programmal szoktam angol, amerikai,kanadai fiatalokkal és kevéssé fiatalokkal beszélgetni, írásban és szóban egyaránt lehet... ingyenes program ha csak neten használod, beszélt nyelv alapján is lehet keresni
2008. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!