Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átnéznétek, hogy jól fordított...

Átnéznétek, hogy jól fordítottam e? Németről kellett magyarra és van 1-2 mondat amit nem tudtam.

Figyelt kérdés

Liebe Kunden,

Kedves vevők,

mit größter Freude geben wir Ihnen bekannt, dass unser Porzellan- und Handarbeitengeschäft

a legnagyobb örömmel adjuk tudtukra, hogy a mi porcelán- és kézműves boltunk a

"Nagy&Nagy" im Herzen von München (Friedrichstraße 15) wieder eröffnet wurde.

"Nagy&Nagy” München szívében (Friedrichstraße 15) újra nyitva van.

Hier erwarten wir Sie in einem bequem eingerichteten Geschäft mit erneuertem Sortiment.

Itt várjuk önt, megújult választékkal ellátott, kényelmesen berendezett üzletben.

Wir verkaufen seit fünf Jahren ungarisches Porzellan aus Hollóháza, Zsolnay Porzellan,

Öt éve adunk el magyar porcelánt Hollóházáról, Zsolnay porcelánt, hímzéseket Kalocsáról és

Stickereien aus Kalocsa und Mezőkövesd, Spitzen aus Halas.

Mezőkövesdről, csipkét Halasról.

In der Porzellanabteilung werden neben kompletten Garnituren auch Einzelstücke angeboten.

A porcelán osztályban a teljes garnitúra mellet, létrejön egyedi darabokkal ellátott kínálat is.

Unser Sortiment haben wir mit Vasen und Porzellanfiguren erweitert.

Bővítettük választékunkat vázákkal és porcelánfigurákkal/szobrokkal.

Unter den Handarbeiten können Sie Tischdecken (auch mit Servietten), bestickte Blusen,

Ezt a részt inkább kihagyom :) (szalvétával is), hímzett blúzok,

Kleider, Kissenbezüge, Taschentücher finden.

ruhák, párnahuzatok, zsebkendők. (ezt sajnos valamiért nem tudom értelmezni)

Alles höchste Qualität!

Minden a legjobb minőségű!

Einmalige Möglichkeit!

Egyedülálló lehetőség!

Bis zum 18. November können Sie mit bedeutender Preisermäßigung (20-40%) einkaufen.

November 18-áig tud jelentős árengedménnyel (20-40%) vásárolni.

Ratenzahlung ist möglich.

Részletfizetés lehetséges!

Weitere Dienstleistungen: Vorbestellung, Katalogverkauf, Geschenkverpackung, Ins-Haus-

További szolgáltatások: előrendelés, katalógusértékesítés, ajándékcsomagolás,

Lieferung.

házhozszállítás.


2013. febr. 9. 11:09
 1/1 amarill ***** válasza:
Ez jó
2013. febr. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!