Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha most kezdek el készülni az...

Ha most kezdek el készülni az angol emelt szintű érettségire és minden nap minimum 2 órát foglalkozok vele sikerülhet?

Figyelt kérdés
majdnem 10 éve tanulok angolt, de sajnos soha nem volt olyan jó belőle. viszont elhatároztam, hogy emeltezni szeretnék belőle. a nyelvtannal tisztában vagyok, a magnó és a szóbeli beszélgetésből vagyok gyenge.

2013. febr. 10. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz siker alatt?

Milyen szinten vagy most?


Így nehéz válaszolni.

2013. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A középszintű nyelvvizsgától kicsit lentebb vagyok. De úgy tudom, hogyha a közép megvan, akkor attól már nem sokkal nehezebb az emelt érettségi. Sőt egyik tanár ismerősöm azt állítja, hogy az emelt szerinte nincs olyan szintű mint egy közép nyelvvizsga. A siker pedig azt jelentené, ha meglenne a 60% ami (úgy tudom) az ötöst jelentené.
2013. febr. 10. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A fene tudja ennyiből. Amíg nem veszed rá magad, hogy legalább egy érettségit is kitölts, addig nincs értelme tippelgetni.
2013. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mégis honnan veszed, hogy nem töltöttem ki érettségit?! Igen, kitöltöttem, de sajnos nem sikerült jól. De nem keseredtem el, mert még van majdnem 3 hónapom felkészülni. Egy kérdés volt, hogy ti hogy látjátok ezt, de akiknek nincs emeltje az legyen szíves ne válaszoljon, mert jó lenne ha nem blindre menne a dolog. Köszöntem!
2013. febr. 10. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mégis honnan veszed, hogy nem töltöttem ki érettségit?!"


- Mert nem ezzel kezdted, csak tapogatozni tudtam ,hol is tart a tudásod. Persze kérdés, mit is jelent, hogy nem sikerült jól, de még felkészülhetsz. Csak tudd, hogyan kell csinálni, d azt Te látod, hol vannak problémák.

2013. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!