Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik már voltak TELC B2-es...

Akik már voltak TELC B2-es szintű német nyelvvizsgán (akár mostanában, akár korábban), nekik konkrétan milyen levéltémák voltak?

Figyelt kérdés

(Kérlek ne annyit írjatok, hogy csak gyakorlatra, vagy szünidei munkára való jelentkezés. Mert azokkal én is tisztában vagyok, hanem hogy milyen jellegű praktikum, avagy munka, vagy esetleg milyen jellegű információkérő levél volt)


Mivel én személy szerint főként ezeket tapasztalom a felkészítő könyvekbe, tesztsorokban is, így hát ezekre is készülök rengeteg levélírással.


Valamint még egy észrevétel, kérdéskör, amikor várnám a véleményeteket:



Egy felkészítő könyvben olvastam, hogy ha nem is vagyunk biztosak benne, hogy az adott cég mivel foglalkozik, milyen végzettségű embereket foglalkoztat, célravezető lehet, ha pl. globálisan gondolkozunk pl.: a legtöbb vállalatnál van informatika osztály, vagy HR, marketing és így tovább..


Szeretnék érdeklődni, hogy adott esetben, az nem probléma, ha pl. egy légitársaságnál hirdetett álláslehetőségre informatikusként, vagy HR-esként jelentkezik az ember a levélben? Ez nem képezheti "félreértés" és adott esetben 0 pontos levél tárgyát?


Előre is köszönöm a hasznos hozzászólásokat!



2013. febr. 21. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy hallgatás
2013. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki volt már rég elfelejtette
2013. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szomorú, jó lett volna valami hasznos infó is. :)
2013. febr. 23. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!